ABATONI - Šperky & Módní doplňky
ÚVOD KATALOG AKCE SLEVY VÝPRODEJ OBCHODNÍ PODMÍNKY KONTAKTY ODKAZY
HL. TEXT
VÝROBCE
ROZMĚR
VARIANTA
Helena Vančurová
Adresa
Ružinovská 1161/8
Praha 4
14200
Česká republika
71392777
nejsme plátci DPH
.

Úvod » PARFÉMY » TRAVALO - plnitelné flakónky na parfém

. . .

Travalo Ice 5ml - plnitelný flakonek na parfém - Hot Pink > varianta zářivě růžová

.    
FLAKONKY NA PARFÉM * TRAVALO
Dostupnost zboží: 24 hodin
CENA 149,00 Kč
VYPRODÁNO
Travalo Ice je revoluční plnitelný kapesní rozprašovač parfémů. Má patentovaný systém, který umožňuje jeho naplnění během několika sekund. Travalo vám umožní snadné, rychlé a pohodlné používání vašeho oblíbeného parfému kdykoli a kdekoli.

Chtěli jste se někdy venku na cestách rychle osvěžit parfémem a velký flakon nechcete nebo nemůžete nosit s sebou?

Je pro vás nošení velkých parfémů nevyhovující, těžkopádné, nemožné či dokonce nebezpečné?

Travalo je řešení právě pro vás!

Flakonek je velký jako rtěnka a zvládne při plném naplnění až 65 aplikací vašeho oblíbeného parfému. Rozprašovač je velmi kvalitní a vytváří nádherně jemný oblak vůně, do kterého se zahalíte a můžete vyrazit kamkoli vás napadne.

Rychlé naplnění za několik sekund...

Travalo naplníte přímo z téměř jakéhokoliv flakonu s odnímatelnou hlavicí. Naplněné Travalo je ihned připraveno k použití. Stačí vyjmout trysku z velkého flakónu, nasadit na něj travalo a několika pohyby nahoru a dolů jej naplnit a Travalo je připraveno k použití.

Žádné nálevky, trychtýře, přestřikování...

Travalo nevyžaduje trychtýř, protože má snad nejjednodušší možný způsob plnění, který kdy člověk vymyslel. Žádné další ztracené části rozprašovače, žádný zbytečný únik vůně a žádné nebezpečí rozlití jediné kapky vašeho drahého parfému.

Vždy víte, kolik parfému máte s sebou...

Travalo Perfume Pod Pure Essentials je celé pruhledné tudíž Vám vždy už na první pohled ukáže, kolik parfému vám zbývá, takže nikdy nedojde nečekaně nevhod.

Schválené do letadla...

Travalo můžete nosit neustále s sebou. Je možné jej vzít i na palubu letadla a mít jej tak kdekoliv na světě u sebe. Travalo má unikátní systém pro regulaci tlaku, který zajišťuje, že se láhev přizpůsobuje měnícím se tlakům vzduchu během letu, aby bylo zabráněno úniku, a umožní vám plně se připravit na přistání!

98% komponentů Travala jsou zcela recyklovatelné. Žádné nebezpečné díly ze skla

Travalo neobsahuje žádné skleněné části, takže na rozdíl od jiných rozprašovačů nebo flakónu, může bezpečně spadnout na beton, tvrdé podlahy nebo dlaždice bez starostí, že se rozbije a nadělá nepořádek.

 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Dotaz *:
* označené údaje jsou povinné
.
KOŠÍK JE PRÁZDNÝ